H-type Pullet Cage System

H-type Pullet Cage System
چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

سیستم قفس پرچ قفس H نوع

مشخصات فنی

H قاب سیستم پرورش پرنده در سال های اخیر به بازار بین المللی تبدیل شده است و به مشتریان ما کمک می کند تا عملکرد خوبی را به دست آورند. این تجهیزات دارای ویژگی های زیر است. فرآیند گالوانیزه گرم منحنی باعث می شود سیستم کامل ضد خوردگی و با دوام باشد. این می تواند برای 15-20 سال استفاده شود. پوشش زمین از سیستم افزایش چگالی بالا 70 درصد کمتر از سیستم قاب است. تمرکز مدیریت می تواند کشاورزان انرژی و مواد را ذخیره کند. سیستم تهویه پیشرفته، سیستم روشنایی و سیستم کنترل اتوماتیک می تواند انرژی را ذخیره کند، کارایی را افزایش دهد و میزان تغذیه تخم مرغ را کاهش دهد. این سیستم می تواند سرمایه شما را ذخیره کند. تراکم بالا می تواند به 62 پرنده / متر مربع برسد. در مقایسه با سیستم حذف کمربندهای کود، محصول باعث خشک شدن کود و آسانتر ساختن و بازیافت آن می شود. این ایده آل ترین تجهیزات برای محصولات تخم مرغ و گوشت، مانند تخم مرغ سالم و جوجه های گوشتی غیرقانونی است.

کاربرد

برای جوجه های گوشتی، جوجه های کودک و جوجه های لایه ای استفاده می شود.

اجزاء

این دستگاه شامل قفسه، سیستم رانندگی قدرت خروجی، سیستم رانندگی، خاموش کردن سیستم تغذیه سیستم تغذیه و سیستم توزیع برق است.

امکانات:

a انتقال مکانی به طور مساوی در حال اجرا، سر و صدای کم، عمر طولانی استفاده.

ب به طور کامل با استفاده از سیستم کنترل اتوماتیک تغذیه و دوز فرآیند برای جلوگیری از زباله های خوراک.

ج قطعات بزرگ فیدر فیدر با استفاده از ساختار پرتوهای قوس، که دارای ویژگی های ظرفیت بار بالا، تغییر شکل فشرده سازی است.

د سرمایه گذاری کوچک، صرفه جویی در کار و صرفه جویی در علوفه با تغذیه معقول و یکنواخت، به طور قابل ملاحظه ای از فعالیت های کشاورزی گسترده ای را بهبود می بخشد.

e اعمال سیستم سیلیکونی کنترل شده الکترونیک الکترونیکی، که از آن ظرفیت تغذیه در هر ردیف آزادانه کنترل می شود، منطقی و یکنواخت می باشد.


پرس و جو