H-type Pullet Cage System

نام محصول H-type قفس قفس سیستم مشخصات H قاب قاب پرنده سیستم به بازار بین المللی برای سالهای زیادی قرار داده شده و به مشتریان ما به دست آوردن عملکرد بالا برتری. این تجهیزات دارای ویژگی های زیر است. فرایند گالوانیزه گرم منقبض کامل می شود ...

جزئیات محصول

نام محصول

سیستم قفس پرچ قفس H نوع

مشخصات فنی

H قاب سیستم پرورش پرنده در سال های اخیر به بازار بین المللی تبدیل شده است و به مشتریان ما کمک می کند تا عملکرد خوبی را به دست آورند. این تجهیزات دارای ویژگی های زیر است. فرآیند گالوانیزه گرم منحنی باعث می شود سیستم کامل ضد خوردگی و با دوام باشد. این می تواند برای 15-20 سال استفاده شود. پوشش زمین از سیستم افزایش چگالی بالا 70 درصد کمتر از سیستم قاب است. تمرکز مدیریت می تواند کشاورزان انرژی و مواد را ذخیره کند. سیستم تهویه پیشرفته، سیستم روشنایی و سیستم کنترل اتوماتیک می تواند انرژی را ذخیره کند، کارایی را افزایش دهد و میزان تغذیه تخم مرغ را کاهش دهد. این سیستم می تواند سرمایه شما را ذخیره کند. تراکم بالا می تواند به 62 پرنده / متر مربع برسد. در مقایسه با سیستم حذف کمربندهای کود، محصول باعث خشک شدن کود و آسانتر ساختن و بازیافت آن می شود. این ایده آل ترین تجهیزات برای محصولات تخم مرغ و گوشت، مانند تخم مرغ سالم و جوجه های گوشتی غیرقانونی است.

کاربرد

برای جوجه های گوشتی، جوجه های کودک و جوجه های لایه ای استفاده می شود.

اجزاء

این دستگاه شامل قفسه، سیستم رانندگی قدرت خروجی، سیستم رانندگی، خاموش کردن سیستم تغذیه سیستم تغذیه و سیستم توزیع برق است.

امکانات:

a انتقال مکانی به طور مساوی در حال اجرا، سر و صدای کم، عمر طولانی استفاده.

ب به طور کامل با استفاده از سیستم کنترل اتوماتیک تغذیه و دوز فرآیند برای جلوگیری از زباله های خوراک.

ج قطعات بزرگ فیدر فیدر با استفاده از ساختار پرتوهای قوس، که دارای ویژگی های ظرفیت بار بالا، تغییر شکل فشرده سازی است.

د سرمایه گذاری کوچک، صرفه جویی در کار و صرفه جویی در علوفه با تغذیه معقول و یکنواخت، به طور قابل ملاحظه ای از فعالیت های کشاورزی گسترده ای را بهبود می بخشد.

e اعمال سیستم سیلیکونی کنترل شده الکترونیک الکترونیکی، که از آن ظرفیت تغذیه در هر ردیف آزادانه کنترل می شود، منطقی و یکنواخت می باشد.


پرس و جو