ساعت قاب قفس مرغ برای جوجه های پرورش و روز قدیمی با طراحی مناسب

نوع: H قاب قفس پرورش
ردیف: از 2 تا 5 ردیف
ظرفیت/خانه: از 10.000 به پرندگان 80,000
مواد: داغ نیز با کاهش شیب گالوانیزه
اتوماتیک: Automatic(alternative) کامل

جزئیات محصول

1. باتری
ساخت پردازنده مرکزی با پاهای مشخصات زیر each1 23 متر قرار دارند حمایت می شود. و همچنین یک قفس یک بخش است. ساخت قفس امکان می دهد به دلیل شکل آن مدولار برای ساخت از 3 ردیف به ردیف 8 بدون شبکه floor(catwalk) و تا 150 m.Length.It به آسانی قابل درک از نام سیستم برای حداکثر درفش، طراحی شده است.

2_02.gif


2. قفس
درب برای هر قفس مقابل وسط قرار می گیرد. درب میانی را به داخل قفس مدیریت آسان فراهم می کند که باز می شود، صرفه جویی زمان و کار برای رسیدن به حیوانات در ابعاد 65 * 123 قفس.
مش سیم پایین است اقدامات 19 * 19 میلیمتر (1'' * 1'') پس از آن امکان به روز جوجه های قدیمی در پایین مش بدون هر گونه لوازم جانبی اضافی پلاستیکی را می دهد. قفس برای حداکثر راحتی و بهره وری بالا طراحی شده.
3 تغذیه سیستم
Unifor امکان را توسط صفحات ویژه تغذیه به جوجه قدیمی برای دسترس آسان در طریق فید می دهد. به دلیل طراحی کامل در پای صفحه و صفحه تغذیه هیچ mostage علوفه در طول دوره تغذيه وجود دارد. زنجیره ای سیستم و خوراک سیستم قیف تغذیه ویژه اشتراک اسلاید، جوجه و pullets بیشتر از homogenised و سریع که ممکن است چند بار در روز غذا.

1_02.gif


4 سیستم های آشامیدنی
در قفس نوک پستان خط در نزدیکی مرکز با یک جوجه نوک پستان و سه پلاستیک پوشیده شده است.

3_02.gif

5. کود سیستم حذف
ساخت قوی از کود حذف غلطک درایو تسمه پلی پروپیلن (PP) کود جمع آوری کود در قفس. تا 200 m.All گالوانیزه به دلیل ساختار قوی سیستم کار می تواند مواد می دهد امکان برای عمر طولانی.
6. آب و هوا سیستم کنترل
• خانه مرغ باید بستن که مجهز با سیستم کنترل آب و هوا کنترل System.our "ZHT" در پس غذا خوردن، نوشیدن، تخم مرغ مجموعه و کود سیستم حذف تمام کنترل برق کنترل panels.the تهویه فن خنک کننده پد تجهیزات گرمایش (در فصل زمستان)، تهویه كرر عکسبرداری جانبی ویندوز نیز کنترل اتوماتیک با هم.

پرس و جو