ساعت قاب پرورش مرغ قفس Batery

محصول نام حسين قاب پرورش مرغ batery قفس محصول مقدمه 1. سطح درمان: فول برقی (1.Surface صاف و روشن، روي پوشش: 20-30g/m2,2.In محیط مرطوب، آن آسان به است زنگ اما پس از زنگ استفاده گذارد، خدمات زندگی: 8-10 سال). زیرا هزینه...

جزئیات محصول

نام محصول

ساعت قاب پرورش مرغ قفس batery

معرفی محصول

1. سطح درمان:

فول برقی (1.Surface صاف و روشن، روي پوشش: 20-30g/m2,2.In محیط مرطوب، آن آسان به است زنگ اما پس از زنگ استفاده گذارد، خدمات زندگی: 8-10 سال). از آنجا که پس از زنگ نمی گذارد استفاده، بنابراین اکثر مردم در استفاده از هزینه کم، است.

فول داغ (1. روي سطح ضخیم، در مورد 500 g/m2 برسد. این مقاومت خوردگی و استحکام بالا 2. سطح را روي گره، نه صاف عمر: 25 سال--حتی برای یک مدت طولانی)

پودر پی وی سی پس از سرد و گرم الکتریکی (1 سطح صاف و روشن، رنگ می توانید انتخاب کنید: قرمز زرد آبی سبز سیاه و سفید، سفید. 2 چون این دو لایه افزایش توانایی درمان سطح antirust است. به زندگی زنگ، سرویس آسان است: 20 سال)

2. تخصص: آسان به مونتاژ. مدیریت تغذیه و آسان صرفه جویی در فضا، به طور موثر جلوگیری از بیماری های عفونی و افزایش میزان بقا.

3. مقیاس پذیری: می توان با توجه به اندازه تنظیم می شود، می توانید سیستم خودکار آب آشامیدنی نیز موجود است برای یک لایه یا لایه های تنظیم را اضافه کنید.

توضیحات محصول

مرغ قفس لایه به طور گسترده ای استفاده می شود برای تخم مرغ لایه مرغ و brolier مرغ و بلدرچین و پرنده، خرگوش و غیره. خود مواد معمولا سیم مش با سرما گالوانیزه یا گالوانیزه گرم است. دو نوع مختلف با توجه به قاب آن است. نوع H به جای مرغ بیشتر و فضايی. برای ظرفیت های خود آن را بر وزن مرغ و علاقه شما بستگی دارد. در همین حال، مشخصات همه را می توان با توجه به درخواست مشتریان و تقاضا سفارش سفارشی.

                  

پرس و جو