ساعت قاب باتری قفس برای لایه مزرعه مرغ با تخم مرغ تسمه نقاله و سیستم های تمام اتوماتیک

نوع: H قاب لایه قفس
ردیف: از 3 تا 12 ردیف
ظرفیت/خانه: از 10000 تا 100000 پرندگان
مواد: داغ نیز با کاهش شیب گالوانیزه
اتوماتیک: Automatic(alternative) کامل

جزئیات محصول

ارتفاع لایه قاب باتری سیستم قفس
. • ساخت و ساز و بخش قفس تولید ورق گالوانیزه و غوطه ور سیم Certificate.The کیفیت ISO 9001 سطح تحمل فول پوشش این مواد گالوانیزه گرم برابر با استانداردهای بالا هستند.

• سیستم قفس در طراحی قوی علیه جنبش زمین شده است. اصلی ساخت سیستم قفس پاها که در هر 84 سانتی متر درازا قرار دارد، شامل و گسترده ای مبتنی بر اتصال واحد با پیچ و مهره قابل تنظیم.
• بخش دیوارهای جانبی از سیم های گالوانیزه و ورق فولادی است که در کارخانه قبل از حمل و نقل با هم نصب می شود تولید می شود. بنابراین، تهویه سازنده بیش تر تصويرى هستند و کاهش حجم کار نصب و تمام تجهیزات استاندارد می تواند کاملا به دلیل حرکت کمتر از طرف بخش نگه داشته.
• دسترسی برای تنظیم سطح مورد نیاز از منابع خبری با تشکر از سیستم تغذیه از خوراک سبد (قیف واگن برقی) و دستگاه تلگراف که خودکار و ساخته شده از ورق گالوانیزه و رنگ sheet.all سیستم تغذیه با علوفه سیلو (با متصل آسانسور و سیستم توزین سیلو خوراک) و خودکار.
• سیستم آبیاری از لوله شکل مربع مواد پی وی سی، مصرف کنندگان نوک پستان که از پلاستیک و فولاد ضد زنگ ساخته شده است در رنگ های قرمز، در هر بخش و پایین پلاستیکی قطره گیر در shape.and پنجم تمام مصرف کنندگان نوک پستان را مجهز به لوله های مربع متشکل است در حال حاضر و بسته بندی کارتن و کیسه های پلاستیکی خارج برای حفاظت از shipment.we استفاده از فشار آب regulators.the doser DOSATRON و فیلترهای آب تمیز و بهداشت جوجه را در خانه نگه دارید.
• کود حذف کمربند سفید محصول ص است که ساخته شده در ایتالیا ساخته شده است، سیستم کمربند جلو کلاه غلطک کششی و دور انداختن داخلی کردن دستگاه و همچنین به عنوان عقب اندازه، کردن غلطک, توپ, خارجی اندازه، کردن دستگاه فشار متشکل است سیستم درایو نوار نقاله و پوشش engines.a کاهنده برق قرار شده پشت کود کمربند برای پاشیدن اجتناب از در و نه به خانه مرغ کثیف و کود را به نوار نقاله به عنوان شیک پوش.

2(001).jpg

نوار نقاله افقی کود:گروه لاستیک در ضخامت 6 میلیمتر از جمله بند ناف پارچه در حال اجرا در لوله های گالوانیزه ساخت و غلطک جلو عقب موتور کاهنده گالوانیزه.
نوار نقاله عمودی کود:گروه لاستیک در ضخامت 6 میلیمتر از جمله بند ناف پارچه در حال اجرا در لوله های گالوانیزه ساخت و غلطک جلو عقب موتور کاهنده گالوانیزه.
• تخم مرغ به راحتی به کمربند تخم مرغ با توجه به خوبی تراش پایه سیم برسد. در این راه ترک خورده و dirtiness می تواند کاهش یابد در تخم مرغ حداقل level.the مجموعه شامل سیستم آسانسور که رسیدن به هر یک را با حرکت بالا و پایین، ردیف تخم مرغ از هر ردیف جمع آوری و حمل و نقل به محل درخواست شده و فاصله
• خانه مرغ که مجهز به System.our کنترل آب و هوا نزدیک باید باشد"ZHT"کنترل سیستم، پس از غذا خوردن، نوشیدن، تخم مرغ مجموعه و کود حذف همگي توسط برق کنترل سیستم panels.the فن تهویه، خنک کننده پد، تهویه كرر عکسبرداری جانبی ویندوز نیز کنترل اتوماتیک با هم.

3(001).jpg

پرس و جو