سگ مرغ

قفسه لایه نوع، قفس باتری لایه، قفس مرغ، قفس مرغ

جزئیات محصول

تخم مرغ لاشه برای مزرعه مرغداری

قفسه لایه نوعی برای مزرعه مرغ برای هر دو ظرف کوچک و بزرگ با سیستم کاملا اتوماتیک.

مشخصات سیستم CAGE:
QQ 截图 20181016095738

سیستم CAGE - هر دو ماژول کیت و قاب های پشتیبانی از لبه های چرمی فولاد Q235A است که باعث می شود ماژول های CAGE به راحتی به لایه های نازک برسند و خوک ها را برای تخم مرغ خوب نگه دارند.
یک قفس لایه لایه 1

سیستم تغذیه خودکار - مسافر مسافرتی با سیلو توسط خوراک دریایی که در آن بیشتر محبوب است همراه است. در این سیستم، خوراک به طور خودکار به خلبان غذا از سیلو توسط جوندگان اسپیر توزیع شده است.
قفسه لایه قاب 3

سیستم های آب آشامیدنی - لوله های مربعی (ضخامت 2.5 میلی متر) یا لوله های گرد (ضخامت 2.0 میلی متر) با 360 درجه نوشیدنی های نازک، مخلوط های فشار آب و تنظیم کننده های فشار، ترمینال ها، شکاف ها، فیلتر های آب مطمئن شوید که WTTER پاک و بدون خطر است لایه های. MEDICATER FROM DOSATRON FRANCE (POUL TECH یکی از توزیع کنندگان مجاز است)
قفسه لایه لایه 5

سیستم جمع آوری تخم مرغ AUTOMATIC -CONSIST ماشین آلات جمع آوری تخم مرغ، کمربند تخم مرغ (ساخته شده در ایتالیا) و قفس تخم مرغ. ماشین می تواند از 2 تا 5 تیر باشد. همچنین میله های FRAME را می توان با سیستم حمل و نقل تخم مرغ که می تواند تمام تخم مرغ ها را از خانه های مختلف به ذخیره یونجه ذخیره سازی را تحویل دهد.
قفسه لایه لایه 6

سیستم حذف اتوماتیک انبر - دستگاه جمع آوری انبر منفذ برای یک سیستم کوره کوره که دارای زیر کانه انبوه در زیر کج طراحی شده است، جمع آوری کل انبوه از کوره به خارج از خانه مرغ.


برای اطلاعات بیشتر، لطفا با برنامه APP تماس بگیرید: +86 158 3839 8703

پرس و جو