سیستم قفس گوشتی نوع A

سیستم قفس گوشتی نوع A
Chat Now
جزئیات محصول

نام محصول

سیستم قفس گوشتی نوع A

ویژگی ها و استفاده

سیستم قفس گوشتی چند لایه باعث می شود که مزرعه گوشتی به کارخانه و مقیاس بزرگ تبدیل شود.

این تراکم افزایش بیشتر در مقایسه با سیستم برداشتن جوجه گوشتی است که گوشت بیشتری را با همان اندازه زمین به ارمغان می آورد، همچنین برای تمیز کردن مرکز و ضد عفونی برای مزرعه مرغ مناسب است.

خانه با سیستم کنترل اتوماتیک محیط زیست که جریان باد خوب برای کل خانه را دریافت می کند.

هر سطحی از قفس گوشتی با کمربند تمیزکاری دستی، که جوجه گوشتی دستی را لمس نمی کند و تمیز کردن را به موقع انجام می دهد که گاز آمونیاک و سولفید هیدروژن را در خانه کاهش می دهد و بیماری بیماری مرغ را کاهش می دهد.

قاب قفس و قفس ساخته شده از نورد گرم گالوانیزه، که در زندگی با دوام است. هر قفس طول 1500mm، ارتفاع 500mm، عرض چند گزینه اختیاری، از جمله 1350mm، 1420mm، 620mm، 1820mm.

مزرعه قفس ساخته شده از پانل گالوانیزه و تشکیل شکل مشخص شده، قفس ابتدا جوش و پس از آن گرم شدن گالوانیزه گرم است که بیمه عمر طولانی است. C شکل ستون عمودی از پانل گرم گالوانیزه ساخته شده است که برای تمیز کردن آسان است.

هر قفس با یک خط تغذیه که دارای یک ظرف تغذیه و دو خط نوشیدنی است که دارای 4 یا 6 نوک پستان می باشد. توزیع دستگاه تغذیه و آشامیدنی معقول، گوشت را به اندازه کافی خوراک و آب می کند. ارتفاع خط تغذیه و نوشیدن را می توان با توجه به اندازه مرغ تنظیم کرد.

طراحی و مواد مش سیم پایه برای کیفیت جوجه های گوشتی بسیار مهم است که از نظر بهداشتی، انعطاف پذیر، بهداشت و درمان هماتونوکوس کوتیسوز سینه جوجه های گوشتی، کوکیدیوز و مرگ را کاهش می دهد. مخروطی کوچک ما با سه لوله گالوانیزه برای افزایش سختی. مش سیم با کل مربع معقول برای اطمینان از اینکه کود به کمربند برسد.

مش پایین، کشوی آسان است که برای تمیز کردن و دفع جوجه گوشتی آسان است.

دو راه تغذیه وجود دارد، یکی سیستم است و دیگری سیستم جرثقیل پل.

1 (001) .jpg

پرس و جو