سیستم قفس پرورش دهنده قاب

سیستم قفس پرورش دهنده قاب
Chat Now
جزئیات محصول

نام محصول

سیستم قفس پرورش دهنده قاب

مشخصات محصول

قفس لایه ای که تخم مرغ را تخم گذاری می کند، پس از انبارداری که تا 12 هفته یا 16 هفته رشد می کند، آنها را به قفسه لایه انتقال می دهد.

بزرگترین مزیت آن افزایش تولید تخم مرغ به 98 درصد است، بسیار آسان است برای دفع زباله های مرغ و کاهش انتقال بیماری.

سیستم جمع آوری تخم مرغ

سیستم جمع آوری خودکار تخم مرغ دارای فن آوری پیشرفته، ساختار مناسب است. این روش جمع آوری تخم مرغ فن آوری اروپا را برای انتقال هر تخم مرغ به قسمت جلو، تخم مرغ هر سطحی در منطقه جمع آوری تخم مرغ، و سپس تخم مرغ را به اتاق جمع آوری تخم مرغ منتقل می کند.

سیستم قفس مش

ما فولاد کربن کم فولاد Q235 فولاد کادری سیم فولادی را قبل از شستن روی، فولاد ضد زنگ، مقاومت در برابر خوردگی، عمر طولانی، اتخاذ می کنیم.

سیستم تغذیه

سیستم نوشیدنی

مزایای محصول

1. انتخاب مواد خام
محتوای کربن سختی سیم فلزی را تعیین می کند. سیم فلزی ما برای قفس سفارش از کارخانه فولاد بزرگ چین، سختی بالا و تغییر شکل الاستیک بالا، مشبک قفس هیچ تغییر شکل، طول عمر قفس حداقل 3 سال از کارخانه معمولی را بهبود می بخشد.
2. تا 20 سال با استفاده از
قفس با کیفیت گرم عمیق گالوانیزه قفس خود را حفظ خواهد کرد که آن را حداقل از 10 سال محافظت از خوردگی و زنگ زده.
3. طراحی کیج مش
طراحی درب بزرگ کشویی آسان برای انتخاب مرغ است. تراکم محتواي قفس پايين مي تواند مانع از پر شدن عضلات و جلوگيري از سندرم خستگي مرغي شود.
4. منطقه زمین را نجات دهید
این محصول موجب صرفه جویی 50 درصدی از زمین نسبت به پرورش نوع پرورش کج می شود. این قفس دارای تهویه مناسب و روشنایی هستند، به طور موثر جلوگیری از عفونت بیماری، بهبود میزان بقا و جمع آوری تخم مرغ از مرغ.

1 (001) .jpg

پرس و جو