صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چرا کنترل تهویه و دما در خانه مرغ مرغداری

تهویه چیست؟
تهویه یک سیستم بسیار حیاتی در بسیاری از فرصت های کشاورزی فشرده است که امکان حمل و نقل کافی (افزودن یا حذف) گرما، خنک کننده خورش، گازهای ناسالم مانند دی اکسید کربن و گازهای سالم مانند اکسیژن را فراهم می کند.


چرا مزارع مرغ نیاز به تهویه مناسب دارند؟
به طور معمول، انبارهای باز مرغ برای گرم کردن آب و هوا مناسب است که شرایط مناسب مرغ را مطابقت دهند. این نوع از ریخته گری معمولا توسط پوشش سقف و دیوارهای مرزی سطح پایین و / یا مش، مشخص شده و به هیچ وجه از کنترل آب و هوا برای پرندگان مشخص نیست. در این مراحل، سیستم های تهویه اعمال نمی شود، از جمله بخاری های محلی که مورد نیاز است استفاده می شود.


محوطه های مرطوب مرغداری بسته به طور معمول شامل تعدادی از تهویه با استفاده از شرایط منفعل یا مکانیکی در تلاش برای کنترل محیط داخلی می باشند. رشد مرغ، سلامتی و طبیعت تا حد زیادی وابسته به شرایط داخلی است که به نوبه خود عمدتا از نظر تهویه است. شرایط تهویه مطبوع با شرایط محیطی (درجه حرارت، رطوبت، هوا)، موارد جوجه های توسعه و تراکم پرنده، میزان انبارداری و هوای سرد، و به همین ترتیب، نیاز به حفاظت دارند.


کنترل درجه حرارت خانه مرغ - پد خنک کننده و فن خروجی
در این لحظه با در نظر گرفتن تمام چشم اندازها، ممکن است متوجه شوید که لنت های خنک کننده و طرفداران اگزوز برای هر مزرعه طیور ضروری است.
بیایید درک روش عمیق کار هر دو را در نظر بگیریم


چرا این مهم است؟
خوراک طیور بیش از حد غنی از انرژی / کالری است (مانند چگالی انرژی به کیک شکلاتی از جمله سرمازدگی). انرژی در این خوراک توسط پرندگان برای رشد، تولید تخم مرغ بیشتر، حرکت و همچنین کارکرد اصلی زندگی (تنفس، پمپاژ خون، حفظ دمای بدن، ایمنی و غیره) استفاده می شود. اگرچه ما پرندگان را حیوانات بسیار کارآمد می دانیم، بیانیه واقعی این است که تنها 25 درصد از کالری مصرف خوراک برای این توابع استفاده می شود، 75 درصد باقی مانده در فرم حرارت قرار داده شده است - گرما یک پرنده باید خود را از بین ببرد از به منظور حفظ دمای بدن طبیعی و همچنین زنده ماندن.


بسیاری از مزرعه مرغ مجهز به سیستم های خنک کننده هستند که شامل تعدادی از پد های خنک کننده سلولی در یک انتهای مزرعه و طرفداران بزرگ تونل در انتهای مخالف هستند. برای کارکرد اصلی روشهای خنک کننده تبخیری، تولیدکنندگان مرغداری باید درک رابطه دما و رطوبت و تأثیر آن روی پرندگان داشته باشند. رابطه باید ساده و پیچیده باشد.


چگونه این کار می کند
سیستم تهویه به تنهایی هرگز نمی تواند در داخل خانه و در خارج از خانه دمای پایین را کاهش دهد. در شرایط داغ باید از سیستم های خنک کننده اضافی برای نگه داشتن جوجه ها استفاده شود. اغلب آب برای گرم کردن گرمای بیش از حد استفاده می شود که همچنین به عنوان سیستم خنک کننده تبخیر شناخته می شود.
به خوبی طراحی شده و کارآمد ترین طرفداران exhort و همچنین پد خنک کننده است که ملاقات هر دو پایان محیط زیست مرغ سالم سالم و کشاورزی بودجه دوستانه.
این فهرستی است که چگونه ابزارهای خنک کننده شما به شما کمک می کند تا یک مزرعه متعادل متعادل مرغ را حفظ کنید

تامین اکسیژن و دیگر گازهای ضروری به مزرعه مرغ از خارج به اندازه کافی.
خنک کننده و   گرم شدن با توجه   به ضرورت
اتلاف حرارت و دمای   توزیع در یک   راه درست.
تخلیه رطوبت، گرد و غبار و خاک زیاد.
تهیه هوا بدون تماس با جوجه ها و پرندگان داخل خانه مرغ.
برای تراکم جمعیت پرندگان و پرورش مرغ در محدوده زمانی مشخص، تهویه مناسب ضروری است. تهویه هوا فضایی، گرد و غبار، مرطوب و گرمای بیش از حد را از اتاق دور می کند و محیط سالم را حفظ می کند.


کلید برای به حداکثر رساندن سیستم خنک کننده
کلیدی برای به حداکثر رساندن سیستم خنک کننده تبخیری، انتقال حداکثر میزان هوا از طریق خانه مزرعه است. سرعت باد و جریان هوا در خانه همان چیزی است که پرندگان را زنده نگه می دارد. کشاورزان باید این را درک کنند اگر آنها به درستی مدیریت سیستم های خنک کننده تبخیری را انجام دهند، پس پرندگان با موفقیت در آب و هوای گرم به موفقیت می رسند.
خنک کننده تبخیری   سیستم ها برای صنایع طیور سودمند است، اما با مشکلات آنها مواجه است. در ترکیب با تهویه تونل، آنها می توانند تولید گله های سالم و سودمند را در شرایط تابستان گرم ارائه دهند. با این حال، آنها می توانند شرایط رطوبت بالا در خانه ایجاد کنند که باید با افزایش افزایش هوا در برابر پرندگان مبارزه کنند.