صفحه اصلی > اخبار > محتوای

هشت ویژگی قفس گوشتی

هشت ویژگی قفس گوشتی

قفس گوشتی مناسب ترین روش پرورش در صنعت مرغ است. استفاده از قفس گوشتی می تواند نیروی انسانی و منطقه مرغ را نجات دهد و گوشت مرغ را بهبود بخشد. ویژگی قفس گوشتی:

1، قفس مرغ لمینیت استفاده کامل از روند گالوانیزه داغ، مقاومت در برابر خوردگی، عمر مفید تا 20 سال.

2، Q235 مواد، انعطاف پذیر، آسان به خم شدن نیست.

3، زمین پرورش بالایی با کیفیت بالا برای حفاظت از نردبان برای نجات 70٪ از زمین.

4، مدیریت متمرکز، صرفه جویی در انرژی و منابع، استفاده از سیستم های تهویه پیشرفته، سیستم های روشنایی و سیستم کنترل خودکار، صرفه جویی در انرژی و بهبود بهره وری کار.

5، صرفه جویی در فضا، به طوری که تراکم تغذیه به 60 / متر مربع و یا بیشتر افزایش یافته است.

6، طراحی درب قفس منحصر به فرد، به طور موثر جلوگیری از مرغ هنگام خوردن سر و بالا رفتن از زباله.

7 استفاده از نوار نقاله مدفوع، به طوری که کودهای مرغ به دانه، کاهش آلودگی محیط زیست، میزان استفاده مجدد از کود مرغ بالا است.

8، مرغ سبز سازگار با محیط زیست، تخم مرغ سبز، بهترین مواد غذایی.

چگونه برای تنظیم تهویه تجهیزات قفس گوشتی

تهویه تجهیزات قفس گوشتی، می تواند به طور موثر در فضای خارج از مبادله، هوا را در برخی از بوی رقیق، به طوری که برای جلوگیری از پدیده بیماری در داخل خانه. بنابراین، چگونه کاربر می تواند تهویه قفس گوشتی را به طور موثر تنظیم کند؟

اول، فن را می توان با کنترل کننده سرعت، با توجه به نیازهای مشتری، تجهیزات قفس گوشتی برای تنظیم سرعت فن برای دستیابی به 5٪ درصد از تنظیمات تهویه تجهیزات قفس گوشتی.

علاوه بر این، فن با سطح آژانس تنظیم سرعت، قفس جاروب نیز می تواند به سطح کنترل تجهیزات تهویه مطبوع است.

علاوه بر این، سیستم تهویه تجهیزات قفس گوشتی می تواند اندازه قفسه تهویه گوشتی (سرعت یا موتور غیر سرعت) دسته بندی درجه بندی شده، مطابقت منطقی با شرایط مختلف (فصل بهار و تابستان پاییز و زمستان) تحت قفس گوشتی تهویه تجهیزات سرعت، تهویه تجهیزات قفس گوشتی، جریان هوا و سایر شاخص های مورد نیاز مختلف، برای دستیابی به یک تهویه مناسب تهویه مطبوع جوجه گوشتی.