صفحه اصلی > اخبار > محتوای

اندازه مواد و ویژگی های قفس گوشتی

اندازه مواد و خصوصیات قفس گوشتی

قفس گوشتی، مخصوصا برای قفس مرغ جوجه های گوشتی، قفس جوجه های معمولی، قفس بدن، 3 یا 4 لایه همپوشانی دارند، طراحی و ساختار آن و قفس تخم مرغ اساسا یکسان است. تغذیه با تراکم زیاد برای صرفه جویی در زمین، از صرفه جویی در فضا برای صرفه جویی در حدود 50٪ از زمین. مدیریت متمرکز صرفه جویی در انرژی و منابع برای کاهش بروز بیماری مرغ، طراحی یک درب قفس منحصر به فرد، به طور موثر جلوگیری از مرغ زمانی که سر و بالا رفتن از زباله خوراک. می توان با توجه به اندازه سایت تنظیم می شود سیستم آب آشامیدنی اتوماتیک تنظیم می شود.

مواد: فولاد کم کربن، سیم گالوانیزه، جوش نقطه ای ساخته شده است.

اندازه معمولی: تنها 140cm طول * 70cm عرض * 38cm بالا، نگه داشتن 12 \ 15 تنها. خالص آن پس از شبکه خالص شبکه با استفاده از قطر 2.2mm سیم فولاد سرد سیم، سابق با سیم 3MM سیم فولاد سرد است.

ویژگی ها: آسان نگه داشتن، آسان برای مدیریت، ذخیره سایت، به طور موثر جلوگیری از بیماری های عفونی، بهبود میزان بقا جوجه گسترش: با توجه به اندازه سایت برای تنظیم مناسب می توان نصب سیستم آب آشامیدنی اتوماتیک نیز می تواند تک یا تنظیم چند لایه.

قفس گوشتی تعداد مشخصات: 188cm * 55cm * 36cm قیمت: 50 یوان / گروه تنها چهار یا پنج تغذیه درب: 16 یا 20 لایه مرغ ویژگی ها: آسان نگه داشتن، آسان برای مدیریت، صرفه جویی در فضا، به طور موثر جلوگیری از بیماری های عفونی، بهبود نرخ زنده ماندن از گسترش مرغ: با توجه به اندازه سایت برای تنظیم مناسب می توان نصب سیستم آب آشامیدنی اتوماتیک همچنین می تواند برای تنظیم تک یا چند لایه استفاده می شود.