صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه برای تقویت تغذیه روزانه و مدیریت کلوچه گوشتی

تغذیه قفس گوشتی هر روز یک پروژه ضروری برای مرغ است و همچنین برای جوجه ها مهم است، نه تنها برای کاهش بروز بیماری، بلکه برای به دست آوردن مزیت های اقتصادی بزرگ. بنابراین، در زندگی روزمره، کاربران پرورش دهنده چگونه می توانند مدیریت تغذیه جوجه های گوشتی را تقویت کنند؟ Xiaobian در زیر برای همه به معرفی موارد زیر است:

اول از همه، کشاورزان باید با توجه به یک مشکل، دمای قفس جوجه های گوشتی بسیار کم است زمانی که مرغ پیچش پلاستیکی پیچیده، درجه حرارت بسیار بالا زمانی که مرغ پراکنده و مهلت، درجه حرارت مناسب برای توزیع یکنواخت جوجه ها است. همچنین می توانید یک ترمومتر و ترکیب حسی را برای تعیین درجه حرارت مناسب انتخاب کنید. دمای مطلوب می تواند مزایای خوراک را به حداکثر برساند. دمای بسیار بالا می تواند باعث بیماری تنفسی مرغ و مرگ می شود.

دوم، قفس گوشتی را خشک نگه دارید، سیستم آب آشامیدنی باید همیشه بررسی شود، نوشیدنی ها نشت ناپذیر و سرریز نداشته باشند، بهتر است از مواد غذایی Wo استفاده شود تا خمیر را خیس کنند، خشک تر باشد، باعث بهبود دما می شود؛ در دمای مرغ بزرگ در دمای پایین تر از 18 ℃ باید ضخامت برای افزایش درجه حرارت اضافه شود.

علاوه بر این، قفس گوشتی نیز گردش هوا را حفظ می کند، اگر هوا گازهای مضر یا گرد و غبار بر روی سلامتی جوجه ها تاثیر بگذارد، ممکن است بیماری های تنفسی، حتی کسانی را که باعث مرگ می شوند، ایجاد کند. هنگامی که استفاده از اجاق گاز زغال سنگ برای عایق، تولید مقدار زیادی مونوکسید کربن، دی اکسید کربن، سولفید هیدروژن و دیگر گازهای مضر، آن را نباید دمای اتاق طبیعی را تحت تهویه، کاهش گازهای مضر و گرد و غبار در جوجه مرغ.

تفاوت بین قفس گوشتی و جوجه های گوشتی سنتی

مسطح کردن بدان معنی است که مرغ در هواپیما فعال است. تخت نیز می تواند به طبقه به عقب، تعمیر و نگهداری آنلاین و افزایش مخلوط زمین تقسیم می شود.

قفس نگه داشتن جوجه ها در یک قفس ساخته شده از سیم است. با توجه به مرغ، طراحی جنسی و سن از انواع مختلف قفس، قفس مرغ، قفس پرورش، قفس تخم مرغ، قفس و cocks و غیره.

روشهای سنتی جوجه گوشتی، سرمایه گذاری کمتر، تجهیزات ساده و مسطح است. گرچه هزینه جوجه ها کم است، تجهیزات ساده است اما طیف وسیعی از فعالیت ها باعث می شود که جوجه های گوشتی به خوبی مدیریت شوند. همراه با مدفوع در خانه مرغ تمیز کردن به موقع نیست، آلودگی جدی به راحتی می تواند منجر به شیوع جوجه های گوشتی مرغ گردد.

قفس گوشتی، جوجه گوشتی با توجه به تعداد معقولی از قفس، و کود مرغ از طریق قفس به قفس زیر فرآیند تولید جوجه های گوشتی از آلودگی، کاهش بروز بیماری. محدوده فعالیت مرغ جوجه های گوشتی کوچک است، مصرف انرژی بدن مرغ کم است، تراکم تغذیه، مدیریت آسان کشاورزان گوشت.

در عین حال، اگرچه قفس قفس جوجه های گوشتی، یک سرمایه گذاری یک بار، اما تخفیف تجهیزات و هزینه چمن مرطوب مسطح تقریبا یا حتی کمتر از هزینه مرغ است. اگر چه قفس گوشتی در زیر سینه سینه باعث ایجاد کیست سینه می شود، اما بیماری پا اتفاق می افتد، اما در پایین یک ابر در انتهای یک لایه شبکه پلاستیکی نرم برای حل مشکل است. به طور خلاصه، قفس گوشتی با روش سنتی برای حفظ مزایای آشکار.