صفحه اصلی > اخبار > محتوای

راهنمایی های افزایش مرغ جوجه های گوشتی

پرورش مرغ برای گوشت بسیار شگفت انگیز، جالب و سودآور است. این که آیا شما این کار را در مقیاس وسیع و یا مقیاس کوچک انجام می دهید، یک فرایند متقاعد کننده است. اصطلاح "مرغ گوشتی مرغداری" اشاره به پرورش نژادهای مرغ یا پرندگان با بهره وری بالای گوشت دارد. تحت مدیریت خوب و در دراز مدت، مرغ جوجه گوشتی یک کسب و کار سودآور است.
مرغ جوجه گوشتی یک گونه خاص از مرغ است زیرا از لحاظ علمی برای تولید گوشت بیشتر در مدت زمان بسیار کوتاه می گویند 6-9 هفته زمانی که آنها وزن حدود 6 پوند. یکی از غالب جوجه های گوشتی که برای گوشت کشت می شود، کورنی است. اما قبل از جلب توجه به این نوع کسب و کار، شما باید برخی از الزامات را یاد بگیرند و درک کنید. چه عوامل مهمی در هنگام تولد جوجه های گوشتی وجود دارد؟ بیایید بررسی کنیم برخی از عوامل مهم که باید به آن توجه داشته باشید.
یکی از عوامل ضروری برای بالا بردن جوجه های گوشتی، مسکن آنهاست. هر طراحی یا ساختاری که برای کسب و کار جوجه گوشتی خود ایجاد می کنید، به نحوی تاثیری بر نتیجه کلی کسب و کار شما خواهد داشت. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که شما تمام مقررات و فرآیندهای توصیه شده توسط متخصصان در ساخت یک خانه برای مرغداری جوجه های گوشتی را دنبال کنید. بعضی از دستورالعمل های زیر مورد بحث قرار گرفته است.
 • فاصله منظم از یک خانه به دیگری باید حدود 12 متر باشد.

 • نصب و یا نگهداری تجهیزات موجود در خانه با بخاری ها، فیدر ها، نوشیدنی ها و طرفداران که به طور مناسب عمل می کنند.

 • قبل از جوجه ها، خانه باید کاملا تمیز شود. سقف، پیاده رو، دیوارها و تجهیزات را بشویید. بعد از تمیز کردن، ساختمان را ضد عفونی کنید و مطمئن شوید که تهویه مناسب است.

 • حشرات باید با یک لامپ ضربه زده شوند

 • سیستم گرمایش باید بررسی و نظارت شود تا اطمینان حاصل شود که به درستی کار می کند.

 • درجه حرارت متوسط باید در خانه نگهداری شود.

اجتناب از چالش ها با انجام بهداشت خوب، کنترل جوندگان و پرواز در طول دوره پرورش.
تجهیزات مناسب در خانه اطمینان حاصل خواهد کرد که شما عملکرد صاف و مدیریت آسان فرزندان خود را داشته باشید. کارخانه قفس مرغ Hightop metal مش یکی از بهترین تجهیزات را برای پرورش مرغ ارائه می دهد که برای گوشت یا لایه ها باشد. از آخرین قفس مرغ جوجههای گوشتی تا قفس لاغر مرغ و تجهیزات مزرعه مرغداری، این شرکت در این زمینه تخصصی است تا بهترین چیز را در نظر بگیرد. تجهیزات مزرعه مرغ آنها بسیار کارآمد و با هزینه ای بسیار مناسب می باشد.
در زیر برخی از تجهیزات مزرعه جوجه گوشتی است که باید در نظر داشته باشید.
 • برای داشتن یک منبع گرما، شما باید برودر برق یا گاز نیاز دارید. توصیه می شود از یک لامپ گرمایی 250 وات برای 50 جوجه استفاده کنید.

 • از آنجایی که آنها بزرگتر میشوند، فیدرهای کوچک را برای جوجههای جوان و بزرگترها استفاده کنید.

 • هنگامی که جوجه ها کوچک می شوند و از آنها بزرگتر می شوند، آنها را از پیری استفاده کنید.

 • بستر یا ملافه برای جوجه ها در این مورد می تواند خاک اره، تمیز کردن چوب، نی و یا کاغذ کوچک شده باشد.


شرایط درجه حرارت در اطراف جوجه های گوشتی بسیار مهم است و باید با انضباط بالا درمان شود. عدم انجام این کار، ممکن است منجر به مشکلی برای جوجه های گوشتی شود. دو روز قبل از آوردن جوجه به شرکت، شما باید دمای مرغ جوجه گوشتی را بررسی کنید. برای هفته اول دما باید حدود 350 درجه سانتیگراد باشد و به آرامی با نرخ 2.80 درجه سانتیگراد در هفته کاهش می یابد. این بیشتر به درجه حرارت خارج بستگی دارد. بستر یا بستر مرغ باید در عمق 5 تا 6 اینچ باشد. اگر یک شانس وجود دارد، شما می توانید برخی از کاه را در بستر مرغ نگه دارید. تخت باید هر دو هفته تمیز شود و اگر بسیار مرطوب باشد، می توانید از آهک به عنوان گاز آمونیاک جذب کنید.
علاوه بر این، درجه حرارت در ارتفاع پرنده باید 86 درجه سانتیگراد 90 درجه فارنهایت باشد. در زمستان یا در دوره های بسیار سرد، گرما را برای دوره های طولانی تر اجرا کنید تا اطمینان حاصل شود که کف مناسب است. وقتی جوجه ها سرما می خورند، غذا نمی خورند و ممکن است به ناشنوایان گرسنه باشند. هنگامی که شرایط مناسب مشاهده می شود، جوجه های گوشتی با مشکلات کمی رشد می کنند. این باعث کاهش هزینه های کلی درمان شده و سایر چالش های موجود می شود.
مهمترین عامل در پرورش جوجه های گوشتی خوراک مرغ است. هنگامی که شما خوراک های مناسب و کافی را برای جوجه های گوشتی خود ارائه می کنید، نتایج عالی به دست خواهید آورد. جوجه های گوشتی خوراک مصرف می کنند و آن را به گوشت تبدیل می کنند. برای اینکه کشاورز بتواند موفق شود، آنها باید جوجه های خود را خوراک درست بدهند. مرغ گوشتی نیاز به نسبت بالا پروتئین در خوراک خود را برای آنها به خوبی رشد می کنند. ویتامین ها نیز مانند A، B2 و B12 مورد نیاز هستند. برای جلوگیری از بیماریهای گوشتی، آنها باید ضد عفونی شوند.
جوجه گوشتی در روز و شب مصرف خوراک و آب مصرف می کند و اطمینان حاصل می کند که این دو در روز مرخصی 24/7 در دسترس هستند. اطمینان حاصل کنید که آب و خوراک در قفس های خود وجود دارد. قفس مرغ گوشتی خوب مانند آنهایی که توسط قفس مرغ Hightop تهیه می شود، جوجه های گوشتی خود را ایده آل تر و آسان تر می کند. اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها برای کارآیی کارآمد است. در زمستان، کشاورز باید آب گرم را به جوجه های گوشتی بدهد. هنگام تغذیه جوجه ها، چند چیز برای دانستن وجود دارد:
 • خوراک چهار بار مختلف را در یک روز بگذارید

 • هر بار آب تمیز و تازه بپزید

 • آب و خوراک ارائه شده باید معادل جوجه موجود باشد

 • در طول تابستان، جوجه های گوشتی بیشتر آب می گیرند

 • در هفته های اول، قبل از اینکه تغذیه محدودشان شروع شود، جوجه ها مقدار زیادی خوراکی می خورند.

 • زمان تغذیه پس از محدود شدن باید روزانه روزانه باشد.


جوجه های گوشتی نیاز به شرایط مطلوب برای آنها را از هر گونه بیماری امن و امن است. اما در بیشتر موارد، این دشوار است. واکسیناسیون جوجه های گوشتی راه مطمئن برای جلوگیری از بیماری های شایع است که ممکن است بر آنها تاثیر بگذارد. از این رو، واکسیناسیون آنها در بلند مدت از تهدیدات آنها محافظت می کند. پروتکل واکسیناسیون باید به درستی انجام شود تا اطمینان حاصل شود که همه پرندگان واکسن دریافت می کنند و از آنها حفاظت می شود.
هنگامی که پرندگان واکسینه می شوند، لازم است که ظرف دو ساعت پس از واکنش واکسن، تمام پرندگان باید نوشیدنی مصرف کنند. واکسیناسیون آب بهترین است، همانطور که همه شما باید انجام دهید این است که هر پرنده را به آب آشامیدنی بخورید. هرچه پرندگان بزرگتر باشند، بیشتر حجم واکسن باید باشد.

بازار یابی

بازاریابی جوجه های گوشتی باید به کشاورز هیچ چالشی نپردازد زیرا بازار آماده ای در سراسر جهان وجود دارد. تا زمانی که گوشت شما به درستی وزن کند، پاداش خوبی به دست می آورد. همه تلاش ها باید در پرورش جوجه های گوشتی انجام شود. این جایی است که چالش بزرگی است. با داشتن خانه مناسب، تغذیه مرغ، تجهیزات و مدیریت مزرعه مرغ جوجههای گوشتی، می توانید اطمینان حاصل کنید که سود بیشتری از این کسب و کار به دست آورید.

چیزهایی که وقتی گوشتخوارهای مرغ را میشناسید بدانید

برای نتایج عالی و کسب و کار مزرعه مزرعه پرورش گوشتی مزرعه، در اینجا چند واقعیت است که شما باید روشن روشن است.
 • قبل از جوجه ها، اطمینان حاصل شود که خانه تمیز، مرتب و مناسب برای مرغ گوشتی است. تمام تجهیزات مورد نیاز مانند قفس مرغ جوجه گوشتی را نصب کنید.

 • در تولید مرغ جوجه های گوشتی، هزینه های صرف شده برای مواد غذایی بسیار بالا است. این مبلغ به حدود 65٪ از کل هزینه می پردازد.

 • غذای کمتری باید در غذای گوشتی تهیه شود. این نیز باید در آب گرم ارائه شود.

 • مرغ گوشتی معمولا 64 درصد پروتئین را از مواد غذایی خود مصرف می کند.

 • جوجه های گوشتی در طول زمستان بیش از فصل تابستان مصرف می کنند.

 • واکسیناسیون و درمان مناسب باید به جوجه های گوشتی داده شود زیرا آنها به آسانی تحت تاثیر بیماری قرار می گیرند.

پس از بررسی عوامل کلیدی که باید هنگام پرورش جوجه های گوشتی مورد توجه قرار گیرند، اکنون می توانید با کسب اطلاعات کامل در مورد آنچه که باید انجام دهید و اقدامات احتیاطی در هر مرحله انجام دهید تا زمانی که آماده پردازش باشند، سرمایه گذاری کنید. گوشت مرغ گوشتی در خانه رشد کرده است و گفته می شود که گوشت با کیفیت بالا و مغذی تولید می شود. همچنین مرغ جوجههای گوشتی در منزل بسیار بزرگتر و وزن بیشتری نسبت به سوپرمارکتها دارد. اما با توجه به هزینه های متحمل شده، رشد آنها در خانه بسیار گران تر از مقیاس بزرگ است.
بهترین روش برای بازداشتن جوجه های گوشتی از طریق تولید مقیاس بزرگ است. تولید مقیاس بزرگ هزینه های تجهیزات، تغذیه، واکسیناسیون و مدیریت کلی را کاهش می دهد. جوجه گوشتی باید محیط تمیزی داشته باشد که در آن پرورش داده می شود و در بهترین قفس مرغ جوجه های گوشتی مانند کارخانه قفس مرغ کارخانه Hightop metal mesh قفس می شود. این شرکت یکی از بهترین قفس ها و تجهیزات دیگر را در بازار ارائه می دهد.
رشد جوجه های گوشتی می تواند یک چالش باشد، اما با فرآیند درست، تجهیزات و مدیریت، آماده است تا در زمان کوتاهی بازده زیادی کسب کند.